Heren2.jpg ES_8563a.jpg IMG_2265.JPG Scorebord+line-up (1).jpg WSC_2965a.jpg IMG_2220A.JPG Blokhut-D2.jpg IMG_2319.JPG Gala USHC 2017 H2.jpg SHOUT2016.jpg
 

Heren 02

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jordi van Stigt Thans
Aanvoerder Menno Streefland
Coach Lobke van de Beek
Assistent Coach Claire Oosterwaal
Trainer Stijn Groot

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hilversum H2 (O) Kampong H4 12:45
Houten H2 (O) Leonidas H3 14:45
Kampong H3 USHC H2 (O) 12:30
Maarssen H2 (O) Fletiomare H2 (O) 10:45
Schaerweijde H2 (O) IJsseloever H2 (O) 11:00
Voordaan H3 Hurley H4 15:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hilversum H2 6 13 4 1 1 19 11 0
2 Kampong H3 6 13 4 1 1 17 14 0
3 Kampong H4 6 12 3 3 0 22 6 0
4 Leonidas H3 6 11 3 2 1 13 8 0
5 IJsseloever H2 6 10 3 1 2 15 17 0
6 USHC H2 6 9 3 0 3 14 17 0
7 Maarssen H2 6 9 2 3 1 14 10 0
8 Hurley H4 6 9 2 3 1 13 10 0
9 Fletiomare H2 6 5 1 2 3 18 20 0
10 Houten H2 6 4 1 1 4 15 21 0
11 Voordaan H3 6 4 1 1 4 10 18 0
12 Schaerweijde H2 6 0 0 0 6 10 28 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 okt SV Kampong Hockey H3 12:30 uit
5 nov Hockey Club Houten H2 16:00 thuis - Olympos Veld 1
12 nov Hilversum H2 n.n.b uit
19 nov Schaerweijde H2 n.n.b thuis
26 nov SV Kampong Hockey H4 n.n.b uit
11 mrt R.H.V. Leonidas H3 n.n.b uit
18 mrt HC IJsseloever H2 n.n.b thuis
25 mrt THC Hurley H4 n.n.b thuis
8 apr MHC Fletiomare H2 n.n.b uit
15 apr MHV Maarssen H2 n.n.b thuis
22 apr MMHC Voordaan H3 n.n.b uit
13 mei SV Kampong Hockey H3 n.n.b thuis
27 mei Hockey Club Houten H2 n.n.b uit
3 jun Hilversum H2 n.n.b thuis
10 jun Schaerweijde H2 12:30 uit
17 jun SV Kampong Hockey H4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Kampong H3 IJsseloever H2 (O) 2-3
USHC H2 (O) Leonidas H3 0-4
Voordaan H3 Houten H2 (O) 1-1
Hurley H4 Kampong H4 1-1
Maarssen H2 (O) Hilversum H2 (O) 2-2
Fletiomare H2 (O) Schaerweijde H2 (O) 5-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Kampong H4 Fletiomare H2 (O) 1-0
Hilversum H2 (O) Voordaan H3 3-0
Leonidas H3 Hurley H4 2-1
Houten H2 (O) Kampong H3 3-4
IJsseloever H2 (O) USHC H2 (O) 1-3
Schaerweijde H2 (O) Maarssen H2 (O) 1-3
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Kampong H3 Hilversum H2 (O) 4-3
Voordaan H3 Schaerweijde H2 (O) 7-2
Maarssen H2 (O) Kampong H4 2-2
Fletiomare H2 (O) Leonidas H3 4-4
Hurley H4 USHC H2 (O) 3-1
Houten H2 (O) IJsseloever H2 (O) 1-2
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Kampong H4 Voordaan H3 8-0
Leonidas H3 Maarssen H2 (O) 1-1
IJsseloever H2 (O) Hurley H4 2-2
USHC H2 (O) Fletiomare H2 (O) 7-3
Schaerweijde H2 (O) Kampong H3 2-3
Hilversum H2 (O) Houten H2 (O) 3-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Voordaan H3 Leonidas H3 0-1
Kampong H3 Kampong H4 2-2
Maarssen H2 (O) USHC H2 (O) 4-0
Houten H2 (O) Schaerweijde H2 (O) 7-3
Hilversum H2 (O) IJsseloever H2 (O) 5-2
Fletiomare H2 (O) Hurley H4 2-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Kampong H4 Houten H2 (O) 8-1
Hurley H4 Maarssen H2 (O) 4-2
USHC H2 (O) Voordaan H3 3-2
Schaerweijde H2 (O) Hilversum H2 (O) 1-3
Leonidas H3 Kampong H3 1-2
IJsseloever H2 (O) Fletiomare H2 (O) 5-4