Alumni

Alumni der U.S.H.C.

2016 - 2017

Voorzitter Stein Breuer

Secretaris Janneke Spijker

Penningmeester Anne Sant

Commissaris Hockey Claire Oosterwaal

Commissaris Sponsoring Hidde Mutters

Commissaris PR Imke Lankheet

2015 - 2016

Voorzitter Marilot Batenburg

Secretaris Michiel Geijer

Penningmeester Robert-Jan Arke

Wedstrijdsecretaris Annefrans van Ede

Technisch Commissaris Lobke van de Beek

Commissaris Sponsoring Marijn Janssen

Commissaris PR Tessa van Aspert

2015 - 2016 Lustrumcommissie

Maarten Brouwer

Wouter van den Reek

Kim Talens

Merel van de Ven

Sietske Visser

Maaike de Waal

2014 - 2015

Voorzitter Renske Spruyt

Secretaris Imke Kalisvaart

Penningmeester Juwe Berendsen

Wedstrijdsecretaris Jasper Jacobs

Technisch Commissaris Tom van der Biezen

Commissaris Sponsoring Doreen Fassaert

Commissaris PR Susanne Overbeek

2013 - 2014

Voorzitter Sander de Vos

Secretaris Laura Messchaert

Penningmeester Sabina Andreoli

Wedstrijdsecretaris Wouter van den Reek

Technisch Commissaris Amajanti van de Beek

Commissaris Sponsoring Hidde Wartena

Commissaris PR Juliske Hummel

2012 - 2013

Voorzitter Maurits Schmidt

Secretaris Sophie Uitdehaag

Penningmeester Simone van Papenrecht

Wedstrijdsecretaris Lech Kowalski

Technisch Commissaris Esmee Berends

Commissaris Sponsoring Hanka de Bruin

Commissaris PR Ilmar Balk

2011 - 2012

Voorzitter Nadine de Jong

Secretaris Marianne van der Giessen

Penningmeester Oskar Krabbe

Wedstrijdsecretaris Jochem Klompmaker

Technisch Commissaris Tyche Derksen

Commissaris Sponsoring Sophie Zijlstra

Commissaris PR Elma Berghuis

2010 - 2011

Voorzitter Caroline Janssen

Secretaris Willemijn Overtoom

Penningmeester Jurre van Rooden

Wedstrijdsecretaris Annebeth Noordhoff

Technisch Commissaris Mechteld Bous

Commissaris Sponsoring Luca Bearzatto

Commissaris PR Salko Joost Kattenberg

2010 - 2011 Lustrumcommissie

Anne Lensink

Oskar Krabbe

Pauline Groenewegen

Baukje Dutman

Marloes van Diffelen

Andreas Löwenthal

Kevin-Paul van Zoelen

2009 - 2010

Voorzitter Sjors van den Dries

Secretaris Joyce Muys

Penningmeester Laurens Meulenbroek

Wedstrijdsecretaris Cecile Veldman

Technisch Commissaris Lieke Dierdorp

Commissaris Sponsoring Merel Broekhuizen

Commissaris PR Gerlach Zekveld

2008 - 2009

Voorzitter Willem van Zant

Secretaris Leon Aulman

Penningmeester Daan Naber

Wedstrijdsecretaris Eline Jousma

Technisch Commissaris Romina van Rooijen

Commissaris Sponsoring Andreas Löwenthal

Commissaris PR Eva Sciarone

2007 - 2008

Voorzitter Niels Mulder

Secretaris Samira Ben Messaoud

Penningmeester Marije Dorhout Mees

Wedstrijdsecretaris Margriet Blanken

Technisch Commissaris Niels Grady (t/m maart 2008)

Commissaris Sponsoring Tamara Koning

Commissaris PR Ellen Blomberg

2006 - 2007

Voorzitter Christiaan Vette

Secretaris Merel Smit

Penningmeester Peter Brummelman

Wedstrijdsecretaris Frederique Bakker

Technisch Commissaris Niels Grady

Commissaris Sponsoring Kristel Muis

Commissaris PR Suzanne Bulk

2005 - 2006

Voorzitter Janneke Heesen

Secretaris Jan-Willem Verhoeven

Penningmeester Renze Sanberg

Wedstrijdsecretaris Jennifer Vreeken

Technisch Commissaris Koen Boggemann

Commissaris Sponsoring Marjolein van den Berkmortel

Commissaris PR Marije Kraaij

2005-2006 Lustrumcommissie

Peter Brummelman

Koen Frankhuizen

Gerben Janssen

Ingrid van Leeuwen

Jolijn Leijten

Floor Ouwersloot

Mariette Ruckert

Nathalie Timmerman

2004 - 2005

Voorzitter Fokko Edens

Secretaris Gerben Janssen

Penningmeester Marjon van Mettelen

Wedstrijdsecretaris Dorien Naarding

Technisch Commissaris Folkert van der Kooij

Commissaris Sponsoring Merlijn van Keulen

Commissaris PR Lisa Ravelli

2003 - 2004

Voorzitter Gijs Bosshardt / Willem Stein

Secretaris Egge de Jong

Penningmeester Wanda Szabo

Wedstrijdsecretaris Renee van Houten

Technisch Commissaris Willem Stein

Commissaris Sponsoring Rixt Stellingwerff

Commissaris PR Marieke Huijgens

2002 - 2003

Voorzitter Michael Löwenthal

Secretaris Frederiek Dijkstra

Penningmeester Lisette van Alphen

Wedstrijdsecretaris Stefanie Hamann

Technisch Commissaris Ruud Pouw

Commissaris Sponsoring Maaike Luesink

Commissaris PR Maartje van Zant

2001 - 2002

Voorzitter Anette Lenderink

Secretaris Marleen Amesz

Penningmeester Mark Janssen

Wedstrijdsecretaris Marieke Molier

Technisch Commissaris David Kengen

Commissaris Sponsoring Mark Linschoten

Commissaris PR Celine van Deest

2000 - 2001

Voorzitter Katalijne van Diest

Secretaris Floortje den Daas

Penningmeester David Sluis

Wedstrijdsecretaris Adriaan Moons

Technisch commissaris Jochen Geraedts

Commissaris extern Jorijn Tragter

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Willem Tibosch

2000 - 2001 Lustrumcommissie

Michiel Hoctin Boes

Debbie Semeijn

Thijs van Bemmelen

Cathelijne Sandberg

Mark Janssen

Kirsten Dekker

Alard Vermeulen

1999 - 2000

Voorzitter Hans Hack

Secretaris Kiek Bertels

Penningmeester Anne-Marije van Westervelt Sandberg

Wedstrijdsecretaris Ingrid Mannen

Technisch commissaris Ies Poissonnier

Commissaris extern Maike Oosterbaan

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Jeroen Bohré

1998 - 1999 Voorzitter

Diego von Geldern

Secretaris Carolien Plaissier

Penningmeester Fleur Nollen

Wedstrijdsecretaris Frederique van Pinxteren

Technisch commissaris Sander Kruyt

Commissaris extern Sanne Verdam

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Bart Janssen

1997 - 1998

Voorzitter Arthur Blackstone

Secretaris Mathilde Bokhoven

Penningmeester Barbara van Boxsel

Wedstrijdsecretaris Wendel van Eijk

Technisch commissaris Renco van de Pol

Commissaris extern Els de Stigter

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Thijs van Bemmelen

1996 - 1997

Voorzitter Marscha Hienkens

Secretaris Annemieke Vlek

Penningmeester Frederik-Jan Hordijk

Wedstrijdsecretaris Kiki Herfkens

Technisch commissaris Govert van der Heijde

Commissaris extern Ebelien Pondaag

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Anouk Pickard

1995 - 1996

Voorzitter Charlotte Veeger

Secretaris Marice Thewessen

Penningmeester Jan-Lieven Poissonnier

Wedstrijdsecretaris Pascal Verhaegh

Technisch commissaris Roeland de Koe

Commissaris extern Frank Ullmann

Commissaris materiaal en sportraad Maaike Wassenaar

1995 - 1996 Lustrumcommissie

Eric van Veen

Rutger ten Thij

Tjitske Feitsma

Rembrandt Kruyt

Fredrik-Jan Hordijk

Noortje van Manen

Katja van Wamel

Dana van Beek

1994 - 1995

Voorzitter Michiel van Campen

Secretaris Nicole de Wert

Penningmeester Irene Janssen

Wedstrijdsecretaris Sandra Meijer

Technisch Commissaris Merijn te Booij

Commissaris Extern Marjolijn Faber

Commissaris Materiaal Sim Visser

1993 - 1994

Voorzitter Astrid Witterland

Secretaris Annemariek Ezendam

Penningmeester Joost Margés

Wedstrijdsecretaris Ineke van Staveren

Technisch Commissaris Alexander Straus

Commissaris Extern Ewoud Vogels

Commissaris Materiaal Tjitske Feitsma

1992 - 1993

Voorzitter Theo Veltkamp

Secretaris Emilie Berger

Penningmeester Charlotte van der Waal

Wedstrijdsecretaris Annette Bos

Technisch Commissaris Daphne Merkus

Commissaris Extern Constatijn Bonebakker

Commissaris Materiaal Michel Straus

1991 - 1992

Voorzitter Jeannet van Beek

Secretaris Cathelijn Dieleman

Penningmeester Hans Nederkoorn

Wedstrijdsecretaris Mireille Wulf

Technisch Commissaris Frank Hoebers

Commissaris Extern Martijn Verwoerd

Commissaris Materiaal Martijn Hart

1990 - 1991

Voorzitter Matthijs Visser

Secretaris Susan Hoornweg

Penningmeester Yves Pfennings

Wedstrijdsecretaris Liesbeth Klaarenbeek

Technisch Commissaris Stephen van Vucht

Commissaris Extern Mariëlle den Ouden

Commissaris Materiaal en zaalhockey Eric van Veen

1990 - 1991 Lustrumcommissie

Barend Klinge

Wouter Bolding

 

Wouter Korver

Klaas in 't Hof

Margriet Dierick

Maries Ligtvoet

1989 - 1990

Voorzitter Marjolein Bornebroek

Secretaris Margreet van Dockum

Penningmeester Paul van Gassel

Wedstrijdsecretaris Yolande de Goede

Technisch Commissaris Hans ten Zweege

Commissaris Extern Sophie Bakkers

Commissaris Materiaal en zaalhockey Patrick van Os

1988 - 1989

Voorzitter Bertien Winkel

Secretaris Else Loes Pasma

Penningmeester Kathinka van Eck

Wedstrijdsecretaris Dominique Weesie

Scheidsrechterscommissaris Maries Ligtvoet

Commissaris Extern Cor Hospes

Commissaris Materiaal en zaalhockey Joop Hoitink

1987 - 1988

Voorzitter Christel (C.G.E.) Verhoeven

Secretaris Marjolein Zanen

Penningmeester Jaap (J.T.A.) de Keijzer

Wedstrijdsecretaris Annette (A.C.) Otten

Scheidsrechterscommissaris Claus (N.M.) Kruyt

Commissaris Extern Tanja (T.M.A.) Cornelissen

Commissaris Materiaal en zaalhockey Diederick (D.M.G.) Magré

1986 - 1987

Voorzitter Bart Kessels

Secretaris Annemarie Poen

Penningmeester Victorine Pabst - Thissen

Wedstrijdsecretaris Tia Goossens

Scheidsrechter Commissaris Edwin Spoelstra

Commissaris Extern Geert Daniëls

Commissaris Materiaal René van der Vegt

1985 - 1986

Voorzitter Allart Lensvelt

Secretaris Sabine Taverne

Penningmeester Mariëtte van Kaam

Wedstrijdsecretaris Mira Sollie

Scheidsrechterscommissaris Piet-Hein Pabst

Commissaris Extern Michiel van der Borght

Commissaris Materiaal en zaalhockey Sang Yee Schalij

1985 - 1986 Lustrumcommissie

Mark Zwijnenburg

Margo Thio-Bergstein

Victorine Pabst - Thissen

Robert Kneepkens

Geert Daniëls

Annette Otten

1984 -1985

Voorzitter Wiet Vullings

Secretaris Petra Doornhof

Penningmeester Peter van Aken

Wedstrijdsecretaris Wendela Pameijer - Lensvelt

Scheidsrechterscommissaris Piet-Hein Pabst

Commissaris Extern Arthur Malcorps

Commissaris Materiaal en zaalhockey Wim de Groof

1983 - 1984

Voorzitter Russell Kerkhoven

 

Secretaris Margo Thio-Bergstein

Penningmeester Kees Bartels

Wedstrijdsecretaris Anne Campman

Scheidsrechters Commissaris Arnoud van der Valk

Commissaris Extern Peter van Loon

Commissaris Materiaal Graeme Elvin

1982 - 1983

Voorzitter Heleen Hoogeveen

Secretaris Margo Thio - Bergstein

Penningmeester Dominique Schonk

Wedstrijdsecretaris Anne Campman

Scheidsrechters Commissaris Kees Paul Ketting

Commissaris Extern Flip Kruyt

Commissaris Materiaal Maarten van der Elsen

1981 - 1982

Voorzitter Willem van Daal

Secretaris Dita Bom - van Leeuwen

Penningmeester Petrie Kremer

Wedstrijdsecretaris Hanka Leo - Visser

Scheidsrechters Commissaris Betty Weijenborg - Meiss

Commissaris Extern Jan Weijenborg

Commissaris Materiaal Paul van de Wiel

1980 - 1981

Voorzitter Menno von Brücken Fock

Secretaris Carien Brinkhorst - Dagnelie

Penningmeester Nanning van der Hoop

Wedstrijdsecretaris Jan Weijenborg

Scheidsrechters Commissaris Dita Bom - van Leeuwen

Commissaris Extern Betty Weijenborg - Meiss

Commissaris Materiaal Willem van Daal

1980 - 1981 Lustrumcommissie

Hetty Theunissen - Snijders

Isa Schimmel - ten Kate

Chiel Vink

Walter Pot

Hendrik Jan Buist

Wouter van Lidth de Jeude

1979 - 1980

Voorzitter Peter de Vries

Secretaris Hetty Theunissen - Snijders

Penningmeester Nanning van der Hoop

Wedstrijdsecretaris Annette van der Sluys Veer

Scheidsrechters Commissaris Peter Stam

Commissaris Extern Isa Schimmel - ten Kate

Commissaris Materiaal Renée de Vries - Chalmers Hoynck van Papendrecht

1978 - 1979

Voorzitter Guus Vermeulen

Secretaris Krijn Kalma

Penningmeester Chiel Vink

Wedstrijdsecretaris Monique Smits - Schaffels

Scheidsrechters Commissaris Walter Pot

Commissaris Extern Tukie van de Bunt

Commissaris Materiaal Hetty van der Velden - Koopman

1977 - 1978

Voorzitter Peter van der Meij

Secretaris Anke Schuitema - Dijkstra

Penningmeester Chiel Vink

Wedstrijdsecretaris Hannie Pel

Scheidsrechters Commissaris Walter Pot

Commissaris Extern Leonoor Maclain Pont - van Zelm van Eldik

Commissaris Materiaal Bernadette van Hövell tot Westerflier - van Hellenberg Hubar

1976 - 1977

Voorzitter Peter Prakken

Secretaris Hélène Pot - Gabriels

Penningmeester Eduard van Vloten

Wedstrijdsecretaris Welmoet Verdam - Tideman

Scheidsrechters Commissaris Gérard Gülcher

Commissaris Extern Gerda Brand - Goedhart

Commissaris Materiaal Erik Zonneveld

1975 - 1976

Voorzitter Trix Hoyng

Secretaris Claartje Meulemeester

Penningmeester Jan Robert Brand

Wedstrijdsecretaris ?

Scheidsrechterscommissaris Hans van den Bos

Commissaris Extern Proudy Toxopeus - van Zelm van Eldik

Commissaris Materiaal Erik Zonneveld

1975 - 1976 Lustrumcommissie

Erik Zonneveld

Hélène Pot - Gabriëls

Ton Blauw

Gwen Marcelis-Eerdmans

Frank Merjenberg

Dries Potjer

Henriëtte van Swaay

1974 - 1975

Voorzitter Evert van Rijssel

Secretaris Han van den Dries

Penningmeester Geuko Toxopeus

Wedstrijdsecretaris Trix Hoyng

Scheidsrechterscommissaris Hans van den Bos

Commissaris Extern Fredy Lever - Meuter

1973 -1974

Voorzitter Wilbert Wijtenburg

Secretaris Mareli Berkvens-Broekhuysen

Penningmeester Geuko Toxopeus

Wedstrijdsecretaris Trix Hoyng

Scheidsrechterscommissaris

Commissaris Materiaal Hans van den Bos

Dick Ruimschotel

1972 -1973

Voorzitter Wilbert Wijtenburg

Secretaris Cornélie van Waegeningh

Penningmeester Peter Huussen

Wedstrijdsecretaris Mareli Berkvens - Broekhuysen

Scheidsrechterscommissaris Hans van den Bos

Commissaris Materiaal Dick Ruimschotel

1971 - 1972

Voorzitter Peter Huussen

Secretaris Cornélie van Waegeningh

Penningmeester Harry Slagter

Wedstrijdsecretaris Mareli Berkvens-Broekhuysen

Scheidsrechterscommissaris Yvonne Bolhuis

Commissaris Materiaal Dick Ruimschotel

1970 - 1971

Voorzitter Peter Huussen

Secretaris Ingrid van Eerd - van Toor

Penningmeester Harry Slagter

Wedstrijdsecretaris Eva Barbara Overweel

Scheidsrechterscommissaris Egbert Brouwer

Commissaris Materiaal Tom van de Grinten

Commissaris Hans Bijvoet

Wij hebben geprobeerd om alle oud-besturen en lustrumcommissies der U.S.H.C. zo volledig mogelijk weer te geven. Mocht er naar uw mening toch een fout bestaan, mail uw correctie dan naar [email protected]

 
TOP