Blokhut-D2.jpg Gala USHC 2017 H2.jpg Heren2.jpg Scorebord+line-up (1).jpg IMG_2319.JPG SHOUT2016.jpg WSC_2965a.jpg IMG_2220A.JPG ES_8563a.jpg IMG_2265.JPG
 

Commissies der U.S.H.C. 2017-2018


Wedstrijdsecretariaat

[email protected](algemeen)

[email protected](wedstrijdindeling)

[email protected](fluitbeurten)

Dagmar Schuppert

Julia van Well

Rik Verheijden

Emma van Duuren

Jasper Roos


ChariCie

[email protected]                                   

Karlijn Alberts

Pim Bakker

Madelon Beemer

Steven Donkers

Annemijn Meeuwisse

Merel van de Ven

Sven Freijen

Noortje Kuijs

Carlijn van de Pas 


College van Advies

Marilot Batenburg

Amajanti van de Beek     

Anne Sant                              

Doreen Fassaert

Michiel Geijer

Nadine de Jong

Daan Naber

Sophie Uitdehaag 


Dies Commissie

[email protected]

Corien Middelbeek

Imke Sonneveldt

Pleun Selles

Sharif Kadil

Tim Willemse

Norah Pattipeilohy




Dinercie
[email protected]ushc.nl

Emma Sluiter 

Danice van der Knaap 

Babette Levert 

Anne Jongenotter

Sophie Bakker


Evenementen commissie

[email protected]

Max Teerlink

Rosanne de Jong

Chantal Knobel

Sophie van Daalen

Lotte Kersbergen

Gijs van Gorp


Jaarboek commissie

[email protected]

Josine Barthel 

Aniek Beerling 

Pien Leerink 

Milou Back

Emma Snijders


Kas commissie
[email protected]

Juwe Berendsen

Claire van Dijk

Robert-Jan Arke

Eva Baltussen

Maartje van Doren


Oud-leden commissie
oudledencommissie@ushc.nl

Mechteld Bous

Maurice Calkhoven

Lieke Dierdorp

Anouk Puylaert

Koen Frankhuizen

 

Redactie
[email protected]

Roos van de Water 

Zev Reerds

Tess Ruiter

Silke Ruikes

Noortje Kerstens


Skicie
[email protected]

Robert-Jan Arke

Filine Vliegen

Thomas Gerritsma

Frank Buitenwerf

Emy Wierbos


Sponsor commissie
[email protected]

Jordi van Stigt Thans

Lucas Nieuwenhuis

Hidde Mutters

Anouk Wouters

Quirien Slaghekke

Minke Floor


Technische commissie
[email protected]nl (algemeen + zaalhockey)

[email protected] (selecties) 

[email protected] (keepers- + spelersmateriaal)

Jisca Sikkenk

Janneke Spijker

Kasper de Graaff

Alissa Nikkels

Guus Kneepkens

Carolien van Houdt


Toecan
[email protected]

Sanne van der Heiden

Daan de Rijk

Nik dimisianos

Eline Fekkes

Lieke Nijland

Jens van Daalen

Toernooi commissie (SHOUT)

[email protected]

Claire Oosterwaal

Maartje van Doren

Kim van Ingen

Myrna Welling

Kim Talens

Stan Vanwersch

Anke Westerman


Topsport commissie
[email protected]

Lobke van de Beek

Floris Bout

Renske Spruyt

Imke Lankheet

Sander de Vos



Vertrouwenspersoon (zie kopje vertrouwenspersoon):

Sophie Uitdehaag - [email protected]