Scorebord+line-up (1).jpg WSC_2965a.jpg IMG_2319.JPG IMG_2265.JPG ES_8563a.jpg IMG_2220A.JPG SHOUT2016.jpg Gala USHC 2017 H2.jpg Heren2.jpg Blokhut-D2.jpg
 

Oudledenpagina

Beste oud-leden,

De oudledendag was enorm geslaagd! Dank voor alle leuke verhalen en de aanwezigheid. Heb je leuke foto’s, een leuk verhaal of een leuk wist-je-datje? Dit kun je mailen naar [email protected]

De foto’s van deze dag zijn te vinden op de Oudleden Facebook. 

Deze dag werd mede mogelijk gemaakt door JAN (jonge alumni netwerk).



Aanwezigen oud-ledendag 2016:

Ailbhe Cunningham (D1 t/m 2015)

Tim van den Elshout (H4 t/m 2015)

Leonie Dil (D15 t/m 2015)

Laura Messchaert (Secretaris 2013-2014)

Juliske Hummel (Commissaris PR 2013-2014, D8)

Amajanti van de Beek (Technisch Commissaris 2013-2014)

Loes van Kolfschooten (D7 t/m 2014)

Mirjam Boks (D5/D12/D16 t/m 2014)

Suze de Zeeuw (D5/D12 2009-2014)

Frederiek Flik (D3/4 2009-2013)

Vincent Kingma (H1 t/m 2013)

Fred van der Weij (H1 t/m 2013)

Dirk Verhagen (oud-coach H1)

Nienke Elsten (D1 t/m 2013)

Manja Scharff (D1 2012-2013)

Roy van Lieshout (oud-trainer D2)

Nienke Paternotte (d1/2 2007-2013, almanak)

Koen Frankhuizen (Lid van Verdienste, lustrum)

Sophie Alsem (D1 2009-2012) Alleen BBQ

Sophie Zijlstra; alleen avond (D1 2009-2013, Commissaris Sponsoring 2011-2012)

Philip Meulenbroek (oud-H1 t/m 2011)

Frank Westerbeek

Rik van Doesburg

Charif Benani

Derk de Wolf

Sibren van Etten

Felix Werdmuller von Elgg

Andreas Lowenthal

Oscar Pluimer

Joachim Lowenthal

Olivier Witte

Jan Martijn Nijland

Sytse Huisman

Kresten van Leeuwen

Jaap Waisvisz

Maurice Schouten

Jan Heesters

Jurre van Rooden (Penningmeester 2010-2011)

Caroline Janssen (Voorzitter 2010-2011, D1)

Willemijn Overtoom (D2/3/4/5 2007-2013, Secretaris 2010-2011)

Salko Joost Kattenberg (H2/4/6 2008-2012, Commissaris PR 2010-2011)

Annebeth Noordhoff (Wedstrijdsecretaris, 2010-2011)

Mechteld Bous (Technisch Commissaris 2010-2011)

Friso van den Broek (H1 t/m 2010)

Gerlach Zekveld (Commmissaris PR 2009-2010, H9)

Sjors van den Dries (Erelid, Voorzitter 2009-2010, H1)

Cécile Veldman (Wedstrijdsecretaris 2009-2010, D2)

Merel Broekhuizen (Commissaris Sponsoring 2009-2010)

Laurens Meulenbroek (Penningmeester 2009-2010, H1 tm 2013)

Boudewijn Meindertsma (H1 tm 2009)

Romina van Rooijen (Technisch Commissaris 2008-2009, D1)

Daan Naber (Penningmeester 2008-2009, H4)

Willem van Zant (Erelid, Voorzitter 2008 - 2009)

Erik Bronkhorst (trainer H1 en D1)

Petra van der Vlist (Trainer D1, D11 t/m 2006) + 2 dochters (van 4 en 2)

Steven Brenninkmeijer (H1 t/m 2004) + 2 dochters van (4 en 2)

Willem Stein + dochters (Technisch Commissaris 2003-2004, H1)

Jorijn Tragter (Commissaris Extern 2000-2001)

Jaap Dirkes (H3/4, jaren ’00)

Remko Dolhain (H3/4, jaren ’00)

Hans Eric Destrée (manager H1, jaren ’00)

Jeroen Bohré (Commissaris Materiaal, sportraad en oud-leden 1999-2000)

Ies Poissonier (Technisch Commissaris, 1999-2000)

Nicole Poissonnier-Oostdam (D9, redactie, toecan: alleen dag) + zonen 9 en 11

Diego van Geldern (Voorzitter 1998-1999)

Annemieke Vlek (Secretaris 1996-1997)

Jan-Lieven Poissonier (H2 1993-1998, Penningmeester 1995-1996)

Maaike Wassenaar (Commissaris Materiaal en sportraad, 1995-1996)

Tjitske Feitsma (Erelid, Commissaris Materiaal 1993 - 1994, lustrum) 

Sang Yee Schalij (Commissaris Materiaal en Zaalhockey, 1985-1986)

Else Loes Pasma (Secretaris 1988-1989)

Christel Verhoeven (Voorzitter, 1987-1988)

Tanja Cornelissen (Commissaris Extern, 1987-1988)

Bart Kessels (H2 1982-1987, Voorzitter 86-87, erelid)

Erik van Veen (Erelid, H2 1985 - 1995?, lustrum)

Martijn Verwoerd (Commissaris Extern 1991-1992, H2 1985 - 1995?)

Sim Visser (Commissaris Materiaal 1994 - 1995, H2 1985 - 1995?)

Jeroen Hellendoorn (H1 1985 - 1986) + Merijn (12 jr)

Aiko Haak (H2 1985 - 1995?)

Gerard Verrijn Stuart (H2 1985 - 1995?)

Barend Boon (H2 1985 - 1995?)

Paul Klaasesz (H2 1985 - 1995?)

William van der Veld (H2 1985 - 1995?)

Arjan de Jongh (H2 1985 - 1995?)

Chris de Vet (H2 1985 - 1995?)

Stephan Verboom (H2 1985 - 1995?)

Steven de Roo (H2 1985 - 1995?)

Rutgher ten Thij (Erelid, H2 1985 - 1995?, lustrum)

Joop Hoitink (Commissaris Materiaal en zaalhockey 88-89)

Nanning van der Hoop (Erelid, penningmeester 1987-1989)

Marjolein Zanen (Secretaris 1987-1988)

Edwin Spoelstra (H3 1983-1989, Scheidsrechtercommissaris ‘86-‘87)

Margo Bergstein (Lid van Verdienste, secretaris 1982-1984, Lustrumcommissie 1985-1986, D1)

Geert Daniëls (Lid van Verdienste, Commissaris Extern 1986-1987, lustrum)

Wim de Groof (Commissaris Materiaal en Zaalhockey, 1984 - 1985)

Arnoud van der Valk (H2 1982-1987, Scheidsrechterscommissaris ‘83-’84)

Wiet Vullings (+1) (Voorzitter 1984-1985)

Arthur Malcorps (Commissaris Extern 1984-1985)

Michiel Hoynck van Papendrecht 

Roeland Panhuysen

Joost van Unnik (H2, jaren ’80)

Ward van Buul (H1/2, jaren ’80)

Michiel Hoynck van Papendrecht (H1, jaren '80)

Erik-Jan Piso (H1, jaren ’80)

Marc Ligtenberg (H1, jaren ’80)

Ruud Peeters (H1, jaren ’80)