Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 23:00 Keeperstraining Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Starters A Loes Kokhuis Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Gevorderdengroep Loes Kokhuis Veld 1 - AB
21:30 - 23:00 Expertgroep Meike Heemels Veld 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:30 Dames 01 Arjan de Raad
Dominik Batenburg
Veld 1
18:30 - 20:00 Dames 04 Hidde Mutters Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 17 Heren 1 Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 05 Thijs van der Meulen Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 11 Marith Krutzen Veld 2 - CD
20:30 - 22:30 Heren 01 Bas Strik
Joost Van Hasselt
Veld 1
21:30 - 23:00 Heren 03 Laura Janssen Veld 2 - AB
21:30 - 23:00 Heren 06 Lies Bouwknegt
Emma van Duuren
Veld 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Dames 07 Gijs van Gorp Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Dames 10 Jeroen van Veen
Maurits van Ijzendoorn
Veld 2 - CD
18:30 - 20:00 Heren 02 Emma van de Water Veld 1 - AB
18:30 - 20:00 Heren 09 Emma Snijders
Inge Jagers op Akkerhuis
Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 02 Menno Streefland Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 03 Floris Daniels
Kasper de Graaff
Veld 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 05 Pien Leerink Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 07 Margot Moen Veld 2 - CD
21:30 - 23:00 Dames 08 Bastiaan Beijderwellen Veld 1 - AB
21:30 - 23:00 Dames 12 Mehul Mistry
Pepijn Borst
Veld 1 - CD
21:30 - 23:00 Dames 13 Lotte de Boer Veld 2 - AB
21:30 - 23:00 Dames 15 Idris Janszen
Daniel Ruiz Hoogcarspel
Veld 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Dames 06 Marijn Vos
Lauren Franken
Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 16 Tim Landkroon Veld 2 - CD
18:30 - 20:00 Heren 01 Bas Strik
Joost Van Hasselt
Veld 1
20:00 - 21:00 Dames 01 Dominik Batenburg
Sander de Vos
Veld 1
20:00 - 21:30 Heren 04 Annick Verbakel Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 08 Mara Lorenz-meyer Veld 2 - CD
21:00 - 21:30 Dames 01 Dominik Batenburg
Sander de Vos
Veld 1 - AB
21:00 - 21:30 Heren 01 Bas Strik
Joost Van Hasselt
Veld 1 - CD
21:30 - 23:00 Heren 01 Bas Strik
Joost Van Hasselt
Veld 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Dames 02 Menno Streefland Veld 1 - AB
18:30 - 20:00 Dames 03 Floris Daniels
Kasper de Graaff
Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 04 Hidde Mutters Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Dames 05 Thijs van der Meulen Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 09 Jorn Muurling Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 14 Quirien Slaghekke Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 02 Emma van de Water Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 03 Laura Janssen Veld 1 - CD
TOP