Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Dames 10 Maurits van Ijzendoorn Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Starters A Veld 1 - AB Eerste training 9 september
20:00 - 21:30 Gevorderdengroep Guus Kneepkens
Jeroen van Veen
Veld 1 - AB Eerste training 9 september
20:00 - 23:00 USHC Keeperstraining 2 Veld 1 - CD
21:30 - 23:00 Expertgroep Veld 1 - AB Eerste training 9 september
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 20:00 Heren 01 Bas Strik
Joost Van Hasselt
Veld 1
18:30 - 20:00 Dames 17 Dames 1 Veld 2 - AB Eerste training 27 augustus
18:30 - 20:00 Heren 08 Anke Westerman Veld 2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 01 Sander van Dort
Thomas de Klerk
Veld 1
20:00 - 21:30 Heren 06 Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 09 Matthieu Bos Veld 2 - CD
22:00 - 23:00 Heren 01 Bas Strik
Joost Van Hasselt
Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Dames 02 Kamiel Röell
Menno Streefland
Veld 1 - AB
18:30 - 20:00 Dames 03 Joost Wolvius
Kasper de Graaff
Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Dames 08 Jeroen van Veen
Maurits van Ijzendoorn
Mehul Mistry
Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 09 Thijs van der Meulen Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 05 Jip Dikker
Thijs van der Meulen
Veld 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 14 Britt Geenen
Emma Bulder
Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 02 Sander de Vos
Fleur Heeres
Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 05 Eline Pieters
Isabelle Zwetsloot
Veld 2 - CD
21:30 - 23:00 Dames 04 Hidde Mutters Veld 1 - AB
21:30 - 23:00 Dames 11 Hugo Blom
Thomas de Vette
Tijmen Kragten
Veld 2 - CD
21:30 - 23:00 Heren 03 Kamiel Röell
Martine ter Veld
Veld 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:30 Dames 01 Sander de Vos
Thomas de Klerk
Veld 1
18:30 - 20:00 Dames 13 Daniel Ruiz Hoogcarspel Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 15 Heren 1 Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 16 Anne Sophie van Mazijk
Nadia Bronmeijer
Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 07 Emma Snijders
Inge Jagers op Akkerhuis
Veld 2 - AB
20:30 - 22:30 Heren 01 Bas Strik
Joost Van Hasselt
Veld 1
21:30 - 23:00 Dames 06 Bastiaan Beijderwellen Veld 2 - CD
21:30 - 23:00 Dames 12 Guus Kneepkens Veld 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Dames 04 Bram van Bruggen
Hidde Mutters
Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Dames 05 Jip Dikker
Thijs van der Meulen
Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 07 Jorn Muurling Veld 2 - CD
18:30 - 20:00 Heren 02 Jisca Sikkenk
Sebastiaan Thomassen
Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 02 Luc Walder
Menno Streefland
Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 03 Joost Wolvius
Kasper de Graaff
Veld 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 03 Kamiel Röell
Martine ter Veld
Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 04 Carlijn van de Pas
Emma van Duuren
Veld 2 - CD
TOP