Gala USHC 2017 H2.jpg Blokhut-D2.jpg SHOUT2016.jpg Scorebord+line-up (1).jpg IMG_2265.JPG IMG_2319.JPG IMG_2220A.JPG WSC_2965a.jpg Heren2.jpg ES_8563a.jpg
 

Alumni

Oud-besturen der U.S.H.C.
 
Wij hebben geprobeerd om alle oud-besturen en lustrumcommissies der U.S.H.C. zo volledig mogelijk weer te geven. Mocht er naar uw mening toch een fout bestaan, mail uw correctie dan naar [email protected].

2016 - 2017 Voorzitter Stein Breuer

Secretaris Janneke Spijker

Penningmeester Anne Sant
Commissaris Hockey Claire Oosterwaal

Commissaris Sponsoring Hidde Mutters

Commissaris PR Imke Lankheet

2015 - 2016 Voorzitter Marilot Batenburg

Secretaris Michiel Geijer

Penningmeester Robert-Jan Arke

Wedstrijdsecretaris Annefrans van Ede

Technisch Commissaris Lobke van de Beek

Commissaris Sponsoring Marijn Janssen

Commissaris PR Tessa van Aspert

2015 - 2016 Lustrumcommissie
Maarten Brouwer
Wouter van den Reek


 
Kim Talens
Merel van de Ven
Sietske Visser
Maaike de Waal

2014 - 2015 Voorzitter Renske Spruyt

Secretaris Imke Kalisvaart

Penningmeester Juwe Berendsen

Wedstrijdsecretaris Jasper Jacobs

Technisch Commissaris Tom van der Biezen

Commissaris Sponsoring Doreen Fassaert

Commissaris PR Susanne Overbeek



2013 - 2014 Voorzitter Sander de Vos

Secretaris Laura Messchaert

Penningmeester Sabina Andreoli

Wedstrijdsecretaris Wouter van den Reek

Technisch Commissaris Amajanti van de Beek

Commissaris Sponsoring Hidde Wartena

Commissaris PR Juliske Hummel

2012 - 2013 Voorzitter Maurits Schmidt

Secretaris Sophie Uitdehaag

Penningmeester Simone van Papenrecht

Wedstrijdsecretaris Lech Kowalski

Technisch Commissaris Esmee Berends

Commissaris Sponsoring Hanka de Bruin

Commissaris PR Ilmar Balk

2011 - 2012 Voorzitter Nadine de Jong

Secretaris Marianne van der Giessen

Penningmeester Oskar Krabbe

Wedstrijdsecretaris Jochem Klompmaker

Technisch Commissaris Tyche Derksen

Commissaris Sponsoring Sophie Zijlstra

Commissaris PR Elma Berghuis


2010 - 2011 Voorzitter Caroline Janssen 

Secretaris Willemijn Overtoom

Penningmeester Jurre van Rooden 

Wedstrijdsecretaris Annebeth Noordhoff

Technisch Commissaris Mechteld Bous

Commissaris Sponsoring Luca Bearzatto

Commissaris PR Salko Joost Kattenberg



2010 - 2011 Lustrumcommissie Anne Lensink

  Oskar Krabbe

  Pauline Groenewegen

  Baukje Dutman

  Marloes van Diffelen

  Andreas Löwenthal

  Kevin-Paul van Zoelen


2009 - 2010 Voorzitter Sjors van den Dries

Secretaris Joyce Muys

Penningmeester Laurens Meulenbroek

Wedstrijdsecretaris Cecile Veldman

Technisch Commissaris Lieke Dierdorp

Commissaris Sponsoring Merel Broekhuizen

Commissaris PR Gerlach Zekveld



2008 - 2009 Voorzitter Willem van Zant

Secretaris Leon Aulman

Penningmeester Daan Naber

Wedstrijdsecretaris Eline Jousma

Technisch Commissaris Romina van Rooijen

Commissaris Sponsoring Andreas Löwenthal

Commissaris PR Eva Sciarone



2007 - 2008 Voorzitter Niels Mulder

Secretaris Samira Ben Messaoud

Penningmeester Marije Dorhout Mees

Wedstrijdsecretaris Margriet Blanken

Technisch Commissaris Niels Grady (t/m maart 2008)

Commissaris Sponsoring Tamara Koning

Commissaris PR Ellen Blomberg



2006 - 2007 Voorzitter Christiaan Vette

Secretaris Merel Smit

Penningmeester Peter Brummelman

Wedstrijdsecretaris Frederique Bakker

Technisch Commissaris Niels Grady

Commissaris Sponsoring Kristel Muis

Commissaris PR Suzanne Bulk



2005 - 2006 Voorzitter Janneke Heesen

Secretaris Jan-Willem Verhoeven

Penningmeester Renze Sanberg

Wedstrijdsecretaris Jennifer Vreeken

Technisch Commissaris Koen Boggemann

Commissaris Sponsoring Marjolein van den Berkmortel

Commissaris PR Marije Kraaij 



2005-2006 Lustrumcommissie Peter Brummelman


Koen Frankhuizen


Gerben Janssen
Ingrid van Leeuwen


Jolijn Leijten


Floor Ouwersloot


Mariette Ruckert


Nathalie Timmerman



2004 - 2005 Voorzitter Fokko Edens

Secretaris Gerben Janssen

Penningmeester Marjon van Mettelen

Wedstrijdsecretaris Dorien Naarding

Technisch Commissaris Folkert van der Kooij

Commissaris Sponsoring Merlijn van Keulen

Commissaris PR Lisa Ravelli



2003 - 2004 Voorzitter Gijs Bosshardt / Willem Stein

Secretaris Egge de Jong

Penningmeester Wanda Szabo

Wedstrijdsecretaris Renee van Houten

Technisch Commissaris Willem Stein

Commissaris Sponsoring Rixt Stellingwerff

Commissaris PR Marieke Huijgens



2002 - 2003 Voorzitter Michael Löwenthal

Secretaris Frederiek Dijkstra

Penningmeester Lisette van Alphen

Wedstrijdsecretaris Stefanie Hamann

Technisch Commissaris Ruud Pouw

Commissaris Sponsoring Maaike Luesink

Commissaris PR Maartje van Zant



2001 - 2002 Voorzitter Anette Lenderink

Secretaris Marleen Amesz

Penningmeester Mark Janssen

Wedstrijdsecretaris Marieke Molier

Technisch Commissaris David Kengen

Commissaris Sponsoring Mark Linschoten 

Commissaris PR Celine van Deest



2000 - 2001 Voorzitter Katalijne van Diest

Secretaris Floortje den Daas

Penningmeester David Sluis

Wedstrijdsecretaris Adriaan Moons

Technisch commissaris Jochen Geraedts

Commissaris extern Jorijn Tragter

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Willem Tibosch



2000 - 2001 Lustrumcommissie Michiel Hoctin Boes


Debbie Semeijn


Thijs van Bemmelen


Cathelijne Sandberg


Mark Janssen


Kirsten Dekker


Alard Vermeulen   



1999 - 2000 Voorzitter Hans Hack

Secretaris Kiek Bertels

Penningmeester Anne-Marije van Westervelt Sandberg

Wedstrijdsecretaris Ingrid Mannen

Technisch commissaris Ies Poissonnier

Commissaris extern Maike Oosterbaan

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Jeroen Bohré



1998 - 1999 Voorzitter Diego von Geldern

Secretaris Carolien Plaissier

Penningmeester Fleur Nollen

Wedstrijdsecretaris Frederique van Pinxteren

Technisch commissaris Sander Kruyt

Commissaris extern Sanne Verdam

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Bart Janssen



1997 - 1998 Voorzitter Arthur Blackstone

Secretaris Mathilde Bokhoven

Penningmeester Barbara van Boxsel

Wedstrijdsecretaris Wendel van Eijk

Technisch commissaris Renco van de Pol

Commissaris extern Els de Stigter

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Thijs van Bemmelen



1996 - 1997 Voorzitter Marscha Hienkens

Secretaris Annemieke Vlek

Penningmeester Frederik-Jan Hordijk

Wedstrijdsecretaris Kiki Herfkens

Technisch commissaris Govert van der Heijde

Commissaris extern Ebelien Pondaag

Commissaris materiaal, sportraad en oud-leden Anouk Pickard



1995 - 1996 Voorzitter Charlotte Veeger

Secretaris Marice Thewessen

Penningmeester Jan-Lieven Poissonnier

Wedstrijdsecretaris Pascal Verhaegh

Technisch commissaris Roeland de Koe

Commissaris extern Frank Ullmann

Commissaris materiaal en sportraad Maaike Wassenaar



1995 - 1996 Lustrumcommissie Eric van Veen


Rutger ten Thij


Tjitske Feitsma


Rembrandt Kruyt


Fredrik-Jan Hordijk


Noortje van Manen
Katja van Wamel
Dana van Beek



1994 - 1995 Voorzitter Michiel van Campen

Secretaris Nicole de Wert

Penningmeester Irene Janssen

Wedstrijdsecretaris Sandra Meijer

Technisch Commissaris Merijn te Booij

Commissaris Extern Marjolijn Faber

Commissaris Materiaal Sim Visser



1993 - 1994 Voorzitter Astrid Witterland

Secretaris Annemariek Ezendam

Penningmeester Joost Margés

Wedstrijdsecretaris Ineke van Staveren

Technisch Commissaris Alexander Straus

Commissaris Extern Ewoud Vogels

Commissaris Materiaal Tjitske Feitsma



1992 - 1993 Voorzitter Theo Veltkamp

Secretaris Emilie Berger

Penningmeester Charlotte van der Waal

Wedstrijdsecretaris Annette Bos

Technisch Commissaris Daphne Merkus

Commissaris Extern Constatijn Bonebakker

Commissaris Materiaal Michel Straus



1991 - 1992 Voorzitter Jeannet van Beek

Secretaris Cathelijn Dieleman

Penningmeester Hans Nederkoorn

Wedstrijdsecretaris Mireille Wulf

Technisch Commissaris Frank Hoebers

Commissaris Extern Martijn Verwoerd

Commissaris Materiaal Martijn Hart



1990 - 1991 Voorzitter Matthijs Visser

Secretaris Susan Hoornweg

Penningmeester Yves Pfennings

Wedstrijdsecretaris Liesbeth Klaarenbeek

Technisch Commissaris Stephen van Vucht

Commissaris Extern Mariëlle den Ouden

Commissaris Materiaal en zaalhockey Eric van Veen



1990 - 1991 Lustrumcommissie Barend Klinge


Wouter Bolding


Wouter Korver


Klaas in 't Hof


Margriet Dierick


Maries Ligtvoet



1989 - 1990 Voorzitter Marjolein Bornebroek

Secretaris Margreet van Dockum

Penningmeester Paul van Gassel

Wedstrijdsecretaris Yolande de Goede

Technisch Commissaris Hans ten Zweege

Commissaris Extern Sophie Bakkers

Commissaris Materiaal en zaalhockey Patrick van Os



1988 - 1989 Voorzitter Bertien Winkel

Secretaris Else Loes Pasma

Penningmeester Kathinka van Eck

Wedstrijdsecretaris Dominique Weesie

Scheidsrechterscommissaris Maries Ligtvoet

Commissaris Extern Cor Hospes

Commissaris Materiaal en zaalhockey Joop Hoitink



1987 - 1988 Voorzitter Christel (C.G.E.) Verhoeven

Secretaris Marjolein Zanen

Penningmeester Jaap (J.T.A.) de Keijzer

Wedstrijdsecretaris Annette (A.C.) Otten

Scheidsrechterscommissaris Claus (N.M.) Kruyt

Commissaris Extern Tanja (T.M.A.) Cornelissen

Commissaris Materiaal en zaalhockey Diederick (D.M.G.) Magré



1986 - 1987 Voorzitter Bart Kessels

Secretaris Annemarie Poen

Penningmeester Victorine Pabst - Thissen

Wedstrijdsecretaris Tia Goossens

Scheidsrechter Commissaris Edwin Spoelstra

Commissaris Extern Geert Daniëls

Commissaris Materiaal René van der Vegt



1985 - 1986 Voorzitter Allart Lensvelt

Secretaris Sabine Taverne

Penningmeester Mariëtte van Kaam

Wedstrijdsecretaris Mira Sollie

Scheidsrechterscommissaris Piet-Hein Pabst

Commissaris Extern Michiel van der Borght

Commissaris Materiaal en zaalhockey Sang Yee Schalij



1985 - 1986 Lustrumcommissie Mark Zwijnenburg


Margo Thio-Bergstein


Victorine Pabst - Thissen


Robert Kneepkens


Geert Daniëls


Annette Otten



1984 -1985 Voorzitter Wiet Vullings

Secretaris Petra Doornhof

Penningmeester Peter van Aken

Wedstrijdsecretaris Wendela Pameijer - Lensvelt

Scheidsrechterscommissaris Piet-Hein Pabst

Commissaris Extern Arthur Malcorps

Commissaris Materiaal en zaalhockey Wim de Groof



1983 - 1984 Voorzitter Russell Kerkhoven

Secretaris Margo Thio-Bergstein

Penningmeester Kees Bartels

Wedstrijdsecretaris Anne Campman

Scheidsrechters Commissaris Arnoud van der Valk

Commissaris Extern Peter van Loon

Commissaris Materiaal Graeme Elvin



1982 - 1983 Voorzitter Heleen Hoogeveen

Secretaris Margo Thio - Bergstein

Penningmeester Dominique Schonk

Wedstrijdsecretaris Anne Campman

Scheidsrechters Commissaris Kees Paul Ketting

Commissaris Extern Flip Kruyt

Commissaris Materiaal Maarten van der Elsen



1981 - 1982 Voorzitter Willem van Daal 

Secretaris Dita Bom - van Leeuwen

Penningmeester Petrie Kremer

Wedstrijdsecretaris Hanka Leo - Visser

Scheidsrechters Commissaris Betty Weijenborg - Meiss

Commissaris Extern Jan Weijenborg

Commissaris Materiaal Paul van de Wiel



1980 - 1981 Voorzitter Menno von Brücken Fock

Secretaris Carien Brinkhorst - Dagnelie

Penningmeester Nanning van der Hoop

Wedstrijdsecretaris Jan Weijenborg

Scheidsrechters Commissaris Dita Bom - van Leeuwen

Commissaris Extern Betty Weijenborg - Meiss

Commissaris Materiaal Willem van Daal



1980 - 1981 Lustrumcommissie Hetty Theunissen - Snijders


Isa Schimmel - ten Kate


Chiel Vink


Walter Pot


Hendrik Jan Buist


Wouter van Lidth de Jeude



1979 - 1980 Voorzitter Peter de Vries

Secretaris Hetty Theunissen - Snijders

Penningmeester Nanning van der Hoop

Wedstrijdsecretaris Annette van der Sluys Veer

Scheidsrechters Commissaris Peter Stam

Commissaris Extern Isa Schimmel - ten Kate

Commissaris Materiaal Renée de Vries - Chalmers Hoynck van Papendrecht



1978 - 1979 Voorzitter Guus Vermeulen

Secretaris Krijn Kalma

Penningmeester Chiel Vink

Wedstrijdsecretaris Monique Smits - Schaffels

Scheidsrechters Commissaris Walter Pot

Commissaris Extern Tukie van de Bunt

Commissaris Materiaal Hetty van der Velden - Koopman



1977 - 1978 Voorzitter Peter van der Meij

Secretaris Anke Schuitema - Dijkstra

Penningmeester Chiel Vink

Wedstrijdsecretaris Hannie Pel

Scheidsrechters Commissaris Walter Pot

Commissaris Extern Leonoor Maclain Pont - van Zelm van Eldik

Commissaris Materiaal Bernadette van Hövell tot Westerflier - van Hellenberg Hubar



1976 - 1977 Voorzitter Peter Prakken

Secretaris Hélène Pot - Gabriels

Penningmeester Eduard van Vloten

Wedstrijdsecretaris  Welmoet Verdam - Tideman

Scheidsrechters Commissaris Gérard Gülcher

Commissaris Extern Gerda Brand - Goedhart

Commissaris Materiaal Erik Zonneveld



1975 - 1976 Voorzitter Trix Hoyng

Secretaris Claartje Meulemeester

Penningmeester Jan Robert Brand

Wedstrijdsecretaris ?

Scheidsrechterscommissaris Hans van den Bos

Commissaris Extern Proudy Toxopeus - van Zelm van Eldik

Commissaris Materiaal Erik Zonneveld



1975 - 1976 Lustrumcommissie Erik Zonneveld


Hélène Pot - Gabriëls


Ton Blauw
Gwen Marcelis-Eerdmans
Frank Merjenberg
Dries Potjer
Henriëtte van Swaay



1974 - 1975 Voorzitter Evert van Rijssel

Secretaris Han van den Dries

Penningmeester Geuko Toxopeus

Wedstrijdsecretaris Trix Hoyng

Scheidsrechterscommissaris Hans van den Bos

Commissaris Extern Fredy Lever - Meuter



1973 -1974 Voorzitter Wilbert Wijtenburg

Secretaris Mareli Berkvens-Broekhuysen

Penningmeester Geuko Toxopeus

Wedstrijdsecretaris Trix Hoyng

Scheidsrechterscommissaris
Commissaris Materiaal
Hans van den Bos
Dick Ruimschotel



1972 -1973 Voorzitter Wilbert Wijtenburg

Secretaris
Penningmeester
Cornélie van Waegeningh
Peter Huussen

Wedstrijdsecretaris
Scheidsrechterscommissaris
Commissaris Materiaal
Mareli Berkvens - Broekhuysen
Hans van den Bos
Dick Ruimschotel



1971 - 1972 Voorzitter Peter Huussen

Secretaris
Penningmeester
Wedstrijdsecretaris
Scheidsrechterscommissaris
Cornélie van Waegeningh
Harry Slagter
Mareli Berkvens-Broekhuysen
Yvonne Bolhuis

Commissaris Materiaal Dick Ruimschotel



1970 - 1971 Voorzitter Peter Huussen

Secretaris Ingrid van Eerd - van Toor

Penningmeester Harry Slagter

Wedstrijdsecretaris
Eva Barbara Overweel

Scheidsrechterscommissaris
Egbert Brouwer

Commissaris Materiaal Tom van de Grinten

Commissaris Hans Bijvoet